Smartbit logo

Nasze kluczowe kompetencje

Projektowanie serwisów internetowych

Wygląd strony internetowej to najważniejsza i najlepsza wizytówka firmy w Internecie. Każda z naszych realizacji jest zoptymalizowana pod kątem ergonomii oraz wyglądu. Nasze strony realizujemy zgodnie z obowiązującymi standardami W3C, przy użyciu najnowszych technologii (języki: php5, javascript, html 5, css 3). Struktura realizowanych przez nas stron jest zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania w najpopularnieszych wyszukiwarkach WWW.

Systemy zarządzania treścią

Zarządzanie treścią jest sposobem na uniknięcie niepotrzebnych kosztów związanych z utrzymaniem strony. Dzięki nim każdy użytkownik bez jakiejkolwiek znajomości języków programowania może samemu zmieniać własną stronę www. W obecnej chwili nasza oferta dotyczy zarówno autorskiego systemu piCMS jak i systemów typu opensource: Wordpress, Joomla, Drupal.

Funkcjonalne sklepy internetowe

W związku z rosnącą sprzedażą wszelkiego rodzaju towarów poprzez aukcje internetowe oraz za pośrednictwem sklepów WWW, pragniemy zaoferować Państwu realizację sklepów internetowych. Wykorzystanie technologii internetowych do sprzedaży umożliwia firmie łatwiejsze dotarcie do klienta oraz pozwala na szybkie zwiększenie wolumenu sprzedanych towarów. Sklepy realizujemy w najbardziej rozpowszechnionej technologii Open Source czyli OsCommerce. Wykorzystanie tego rozwiązania skutkuje obniżeniem kosztów realizacji serwisu oraz bezpłatnym dostępem do wciąż udoskonalanej technologii.

Identyfikacja wizualna firmy

Kreowanie wizerunku firmy jest jednym z podstawowych aspektów podczas kontaktu firma-klient. Jedną z pierwszych rzeczy jakie będą odróżniać Twoją firmę od innych, będzie logo. Odpowiednie przygotowanie znaku graficznego jest niezwykle ważną sprawą, która powinna zostać powierzona profesjonalnej realizacji.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami,

FORMULARZ KONTAKTOWY